Pomożemy Ci odzyskać odszkodowanie za odwołany lub opóźniony lot!

Jeżeli Twój lot był: opóźniony
o więcej niż 3 godziny, odwołany lub odmówiono Ci wejścia na pokład, wypełnij nasz prosty formularz
Odpowiedz na naszego maila, wydrukuj i odeślij do nas list
- jednostronicowe pełnomocnictwo.
Zajmiemy się całą papierkową robotą, przygotowaniem odpowiednich pism oraz reprezentacją Twojej osoby podczas całego procesu odzyskiwania Twojego odszkodowania.
Będziemy komunikować się i prowadzić sprawę z linią lotniczą.
W wypadku gdy przewoźnik odmówi Ci prawnie należnej rekompensaty, podejmiemy działania administracyjne lub na drodze sądowej. (Pamiętaj nie ponosisz żadnych kosztów!).
Jeżeli Twoje roszczenie
zostanie rozpatrzone pozytywnie, przelejemy odszkodowanie na Twoje konto, odejmując 25% kwoty za naszą pracę. (Pamiętaj! Płacisz nam tylko wtedy,
gdy otrzymasz rekompensatę!)
Odbierz odszkodowanie, które możesz przeznaczyć
na kolejny bilet lotniczy.
Gdzie wysłać reklamację?

Pismo z żądaniem wypłaty odszkodowania za zakłócony lot rozpoczyna procedurę reklamacyjną. Należy je wysłać do przewoźnika lotniczego. Nie ma znaczenia data opóźnienia bądź odwołania lotu, aby móc ubiegać się o odszkodowanie. Przewoźnik ma 30 dni na udzielenie odpowiedzi. Po jej uzyskaniu nasi eksperci podejmują decyzję odnośnie dalszych czynności. Na każdym etapie procedury odszkodowawczej na bieżąco informujemy Klienta o efektach naszej pracy.

Urząd Lotnictwa Cywilnego - co to takiego?

W sytuacji, gdy przewoźnik lotniczy nie chce wypłacić odszkodowania za opóźniony bądź odwołany lot, zostaje skierowana na niego skarga do Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Nasi Klienci są reprezentowani przez profesjonalnych pełnomocników zarówno w Polsce, jak i przed europejskimi odpowiednikami ULC. Jesteśmy w stałym kontakcie z Komisją Ochrony Praw Pasażerów, by jak najlepiej chronić interes prawny naszych Klientów. Mamy dostęp do zgromadzonych materiałów dowodowych i najlepszych prawników, którzy wiedzą jak je wykorzystać.

Odszkodowanie

Zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 261/2004 stanowiącym o prawach pasażerów
w UE masz prawo do odszkodowania lotniczego, jeżeli Twój lot był opóźniony
o więcej niż 3 godziny, odwołany lub odmówiono Ci wejścia na pokład z powodu przepełnienia.

do 1500km
1500 - 3500km
powyżej 3500km

Jak już wiesz, działamy w oparciu o success fee. Jeśli nie uda nam się zdobyć dla Ciebie należnego odszkodowania, nie pobierzemy od Ciebie żadnych opłat. Gramy fair. Jeśli uzyskamy dla Ciebie należną rekompensatę, pobieramy prowizję 25% za naszą pracę i pomoc.

Jeżeli chcesz poczytać więcej o prawach pasażera, zajrzyj do zakładki Twoje prawa. Masz do nas pytanie? Chętnie na nie odpowiemy. Napisz do nas na nasz adres kontakt@flyemergency.com
Nasz zespół szybko oceni Twoje zgłoszenie. W razie trudniejszych przypadków sprawa przekazywana jest bezpośrednio do naszych prawników.

Złóż formularz